"Με τη δύναμη των λόγων και των έργων πιστεύω ότι μπορούμε να αποτρέψουμε τη μετανάστευση της νέας γενιάς που επιθυμεί να βρει καινούργιους δρόμους, προσφέροντάς της ευκαιρίες ανάπτυξης. Ο σκοπός μου είναι να αποκαταστήσουμε όλοι μαζί, τις αδικίες της οποίες έγιναν μέχρι σήμερα, που φυσικά δεν ήταν σε καμία περίπτωση υπαιτιότητα των πολιτών αυτής της χώρας", συμπλήρωσε. Ο κύριος Νικόλαος Βλαχάκος είναι ιατρός και υποψήφιος διδάκτωρ χειρουργικής στο Πανεπιστήμιο Αθηνών.
Δηλώσεις Νικόλαου Βλαχάκου, υποψήφιου βουλευτή ΝΔ Α' Πειραιά και Νήσων. .
"Με τη δύναμη των λόγων και των έργων πιστεύω ότι μπορούμε να αποτρέψουμε τη μετανάστευση της νέας γενιάς που επιθυμεί να βρει καινούργιους δρόμους, προσφέροντάς της ευκαιρίες ανάπτυξης. Ο σκοπός μου είναι να αποκαταστήσουμε όλοι μαζί, τις αδικίες της οποίες έγιναν μέχρι σήμερα, που φυσικά δεν ήταν σε καμία περίπτωση υπαιτιότητα των πολιτών αυτής της χώρας", συμπλήρωσε. Ο κύριος Νικόλαος Βλαχάκος είναι ιατρός και υποψήφιος διδάκτωρ χειρουργικής στο Πανεπιστήμιο Αθηνών.