Σας πληροφορούμε ότι οι καταναλωτές ύδρευσης έχουν πλέον τη δυνατότητα εξόφλησης λογαριασμών και σε οποιοδήποτε υποκατάστημα της Εθνικής Τράπεζας είτε μέσω Internet Banking, χωρίς καμιά επιβάρυνση, με την προϋπόθεση ότι είναι εμπρόθεσμοι. Ο αριθμός λογαριασμού είναι: 241/545020-90. Η δυνατότητα εξοφλήσεων στα Ελληνικά ταχυδρομεία εξακολουθεί να ισχύει κανονικά. Τηλέφωνο πληροφοριών 2297320020 (Γραφείο Ύδρευσης).
Ο αντιδήμαρχος Οικονομικών Υπηρεσιών,
Νεκτάριος Γ. Κουκούλης