Σημειώνουμε ότι για το ίδιο θέμα είχε γίνει πριν από λίγες ημέρες, σύσκεψη μεταξύ του Δημάρχου Αίγινας κυρίου Σάκη Σακκιώτη και τον των τοπικών υπευθύνων των πολιτικών κομμάτων.
Ματαιώθηκε η ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου λόγω έλλειψης απαρτίας. .
Σημειώνουμε ότι για το ίδιο θέμα είχε γίνει πριν από λίγες ημέρες, σύσκεψη μεταξύ του Δημάρχου Αίγινας κυρίου Σάκη Σακκιώτη και τον των τοπικών υπευθύνων των πολιτικών κομμάτων.