![](https://www.aeginaportal.gr/images/stories/001/06/spg-dfg-02.jpg)
Λίγο μετά τις 14:00 σήμερα το μεσημέρι Καποδιστριακό Γυμνάσιο Αίγινας, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα για το δεύτερο γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών ο υποψήφιος δήμαρχος, επικεφαλής του συνδυασμού "Αίγινα Πρόσω Ολοταχώς" κύριος Παναγιώτης Γρηγορόπουλος.
![](https://www.aeginaportal.gr/images/stories/001/06/spg-dfg-01.jpg)
Στο εκλογικό κέντρο του Καποδιστριακού Γυμνασίου Αίγινας, στις 13:45 το μεσημέρι, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Παναγιώτης Κουκούλης, για το δεύτερο γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών.
![](https://www.aeginaportal.gr/images/stories/001/06/spg-dfg-00.jpg)
Στο 1ο Δημοτικό Σχολείο της Αίγινας άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα, λίγο μετά τις 13:00 σήμερα το μεσημέρι, ο υποψήφιος Δήμαρχος κύριος Σάκης Σακκιώτης, επικεφαλής του συνδυασμού "Αίγινα Όλοι Μαζί".