![](https://www.aeginaportal.gr/images/stories/001/04/kkl-aed-00.jpg)
Ο επικεφαλής του δημοτικού συνδυασμού "Αίγινα Κίνηση Ευθύνης" κύριος Παναγιώτης Κουκούλης, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα στο Καποδιστριακό Γυμνάσιο Αίγινας στις 16:30.
![](https://www.aeginaportal.gr/images/stories/001/04/sks-pfs-00.jpg)
Ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης "Αίγινα Όλοι Μαζί" κύριος Σάκης Σακκιώτης, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα στο 1ο Δημοτικό Σχολείο στις 15:30.
Στις 12 το μεσημέρι άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο επικεφαλής του συνδυασμού "Αίγινα Πρόσω Ολοταχώς" κύριος Παναγιώτης Γρηγορόπουλος. Ο κύριος Γρηγορόπουλος που συνοδεύονταν από μέλη του εκλογικού του επιτελείου ψήφισε στο Καποδιστριακό Γυμνάσιο Αίγινας.
Ο κύριος Στέλιος Κοττάκης επικεφαλής του δημοτικού συνδυασμού "Λαϊκή Συσπείρωση Αίγινας" άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα νωρίς το μεσημέρι.