Δημήτρης Καζάκης. Υποψήφιος Ευρωβουλευτής ΕΠΑΜ.
![](/images/stories/001/84/dimitris-kazakis.jpg)
O Γενικός Γραμματέας του Ε.ΠΑ.Μ. και υποψήφιος Ευρωβουλευτής κύριος Δημήτρης Καζάκης, επισκέφθηκε χθες το απόγευμα την Αίγινα, όπου είχε ομιλία - συζήτηση με τους κατοίκους του νησιού στο εστιατόριο "Δρομάκι" στην παραλία της Αίγινας.
Στο πλαίσιο αυτής της επίσκεψης ο κύριος Δημήτρης Καζάκης μίλησε στο Aegina Portal για την κάθοδό του στις επικείμενες βουλευτικές εκλογές. Μπορείτε να δείτε την ιδρυτική διακήρυξη του
Ενιαίου Παλλαϊκού Μετώπου κάνοντας click εδώ.