Την τελευταία συνεδρίαση για το 2014 πραγματοποίησε σήμερα το μεσημέρι η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Αίγινας. Κατά τη συνεδρίαση συζητήθηκε το ζήτημα της διεκδίκησης οφειλομένων στο Δήμο Αίγινας, από εταιρία στην αγορά της ηλεκτρικής ενέργειας ύψους περίπου 15.000 ευρώ.
Τέλος, ψηφίστηκε ομόφωνα το πρακτικό που συντάχθηκε και που αφορούσε στον πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό, που πραγματοποιήθηκε για την ασφάλιση των οχημάτων του Δήμου για το 2015.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: