Χωρίς ιδιαίτερα σημαντικά θέματα συνεδρίασε χθες η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου, η τελευταία συνεδρίαση της επιτροπής πριν τις διακοπές του Πάσχα. Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης ήταν εγκρίσεις πιστώσεων προϋπολογισμού για το έτος 2015 και η λήψη απόφασης επί του πρακτικού που συντάχθηκε στον πρόχειρο διαγωνισμό
που διεξήχθη για την επιλογή αναδόχου για την παροχή υπηρεσιών ταχυδρομείου - αποστολή ειδοποιητηρίων λογαριασμών ύδρευσης και λοιπής επιστολικής αλληλογραφίας Δήμου Αίγινας.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: