Διαχειριστική Επιτροπής Κληροδοτημάτων Δήμου Αίγινας. Δελτίο Τύπου: Στην κλήρωση του Κληροδοτήματος ΤΑΡΣΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΪΔΟΥ συμμετείχαν 59 κορίτσια. Κληρώθηκαν δέκα από αυτά , καθένα από τα οποία θα εισπράξει το ποσό των €2.500,00 μετά το γάμο του. Τα κορίτσια που κληρώθηκαν είναι τα εξής:
1. Τζίτζη Εμμανουέλα του Παναγιώτη
2. Κουκουλιάντα Φωτεινή του Ιωάννη
3. Ζαφειρίου Μαρία του Παναγιώτη
4. Τζερέφου Αικατερίνη του Νικολάου
5. Κουλικούρδη Χριστίνα του Βασιλείου
6. Γρυπαίου Εριφύλλη του Αναστασίου
7. Κορορού Πελαγία του Παντελή
8. Δεληγιάννη Παναγιώτα του Αλέξανδρου
9. Λαμπαδαρίου Μάρθα του Δημητρίου
10. Μαζαράκη Νεκταρία του Αβραάμ
Στην κλήρωση του Κληροδοτήματος ΙΟΥΛΙΑΣ ΚΑΤΣΑ συμμετείχαν 56 κορίτσια. Κληρώθηκαν δύο από αυτά, καθένα από τα οποία θα εισπράξει το ποσό των €2.000,00 μετά το γάμο του. Τα κορίτσια που κληρώθηκαν είναι τα εξής:
1. Χρυσοχόου Ευαγγελία του Γρηγορίου
2. Πηγιαδίτη Μιχαέλα – Σωτηρία του Δημητρίου