Με κύριο θέμα, την έγκριση σχεδίου προϋπολογισμού του Δήμου για το έτος 2016, πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι η συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Αίγινας.
Το σχέδιο του προϋπολογισμού ψηφίστηκε κατά πλειοψηφία, ο κύριος Αντώνης Ντελής ψήφισε παρών. Αναλυτικό ρεπορτάζ για τη σημερινή συνεδρίαση θα δημοσιευθεί αργότερα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: