Στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στο Μεριστό, συνεδρίασε χθες το απόγευμα το Συμβούλιο Ένταξης Μεταναστών του Δήμου Αίγινας. Η αίθουσα του συμβουλίου κατάμεστη από κατοίκους του νησιού, που προσήλθαν για να συμμετέχουν εκφράζοντας την άποψή τους για το ζήτημα φιλοξενίας προσφύγων στην Αίγινα. Στο video μπορείτε να δείτε όσα συζητήθηκαν κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: