Συνεδρίασε το απόγευμα της Παρασκευής η Επιτροπή Διαβούλευσης του Δήμου Αίγινας. Το θέμα της συνεδρίασης ήταν: "Διατύπωση γνώμης επί της κανονιστικής πράξης παραχώρησης κοινόχρηστων χώρων του Δήμου Αίγινας για το παραλιακό μέτωπο".
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: