Με τη διαδικασία του κατεπείγοντος συνεδρίασε χθες Πέμπτη 27 Αυγούστου 2021, η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Αίγινας. Το θέμα της ημερήσιας διάταξης ήταν: "Περί τροποποίησης της υπ. αριθμ 170.2021 απόφασης της Ο.Ε που αφορά την απευθείας ανάθεση της μεταφοράς πόσιμου νερού στη Νήσο Αίγινα, από την υπογραφή της σύμβασης και μέχρι εξάντλησης του ποσού ή ολοκλήρωσης της διαγωνιστικής διαδικασίας, ως προς το ύψος της ανάθεσης (σχετική η 15/ 26.08.2021 Πράξη της Επίτροπου του Ελεγκτικού Συνεδρίου στο Δήμο Πειραιά )". Στα videos που ακολουθούν μπορείτε να δείτε τα όσα συζητήθηκαν κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: