Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα, η τακτική συνεδρίαση, διά ζώσης και ταυτόχρονα με τηλεδιάσκεψη (μεικτή συνεδρίαση) της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης, με θέμα της ημερήσιας διάταξης: “Διατύπωση γνώμης επί του προσχεδίου του προϋπολογισμού του Δήμου Αίγινας οικονομικού έτους 2023”. Στα videos που ακολουθούν μπορείτε να δείτε όσα συζητήθηκαν κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: