Δεν πραγματοποιήθηκε τελικά σήμερα το βράδυ η προγραμματισμένη συνεδρίαση της Επιτροπής Διαβούλευσης του Δήμου Αίγινας. Ο πρόεδρος της επιτροπής κύριος Φίλιππος Τζίτζης αναγκάστηκε να αναβάλει τη συνεδρίαση για αύριο Παρασκευή στις 8 μ.μ. καθώς δεν υπήρξε απαρτία. Η επιτροπή καλείται να συζητήσει προτάσεις που αφορούν ένα εξαιρετικά σημαντικό θέμα: τη σύνταξη του Γενικού Πολεοδομικού Σχεδίου της Αίγινας. Στη σημερινή συνεδρίαση της επιτροπής προσήλθαν 20 μέλη της, ενώ η απαρτία ορίζεται στα 25.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: