Στο ραδιόφωνο του Aegina Portal μίλησε σήμερα το απόγευμα ο Αντιπεριφερειάρχης Νήσων κύριος Παναγιώτης Χατζηπέρος, καθώς μετά από αρκετό καιρό είναι η αλήθεια, υπογράφτηκε τελικά από την Περιφέρεια Αττικής η σύμβαση του έργου που αφορά την αντικατάσταση του χλοοτάπητα και της κατασκευής του ελαστικού τάπητα στίβου στο Δημοτικό Γήπεδο Αίγινας.
Οι δηλώσεις του κυρίου Παναγιώτη Χατζηπέρου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: