Δηλώσεις κυρίου Βαγγέλη Τζίτζη και κυρίας Σουζάννας Κράους για τις πρόσφατες εξελίξεις στην περιοχή της Κολώνας.
![](/images/stories/001/74/iet-enf-00.jpg)
Ιδιαίτερα ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι δηλώσεις του προέδρου της Δημοτικής Κοινότητας Αίγινας κυρίου Βαγγέλη Τζίτζη και της κυρίας Σουζάννας Κράους, η οποία είναι γραμματέας του Συλλόγου Ενεργών Πολιτών Αίγινας, κατά τη διάρκεια της σύσκεψης συλλόγων και φορέων του νησιού για το πρόγραμμα του πολιτιστικού καλοκαιριού.
Η συσκεψη έγινε χθες στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου. Οι δηλώσεις αφορούν το πρόσφατο ζήτημα που προέκυψε στην παραλία της Κολώνας. Αναλυτικά το video της χθεσινής σύσκεψης θα δημοσιευθεί λίγο αργότερα.