Περισσότερα από εκατό μέλη είχαν προσέλθει μέχρι αργά το απόγευμα, στο κλειστό γήπεδο του ΕΠΑΛ, όπου πραγματοποιήθηκε σήμερα η δεύτερη γενική συνέλευση και οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. του Παναιγιναϊκού.
Στο Aegina Portal, για τη σημερινή διαδικασία μίλησε ο κύριος Φίλιππος Τζίτζης ο οποίος ευχαρίστησε όλους όσους συμμετείχαν στις αρχαιρεσίες, τονίζοντας παράλληλα τις ευθύνες που έχει ο νέος αυτός αθλητικός φορέας, να παρουσιάζει, συνολικά, μία καλύτερη εικόνα κάθε χρονιά, σε όλους τους τομείς.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: