Πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα 30 Ιουλίου με την συμπλήρωση ενός κύκλου 15 μαθημάτων που έγιναν στην β' παραλία Μαραθώνα και στην πισίνα του ξενοδοχείου Αθηνά στην Σουβάλα. Από όλα τα παιδιά που πήραν μέρος στην Ακαδημία κολύμβησης στους αγώνες συμμετείχαν 30 παιδιά. Oι αγώνες πραγματοποιήθηκαν στην πισίνα του ξενοδοχείου Αθηνά.
Η κα Ρεκλείτη Ευαγγελία παρέδωσε αναμνηστικά διπλώματα και μετάλλια σε όλους όσους συμμετείχαν.