Ολοκληρώθηκε χθες το βράδυ το τουρνουά basket 3on3 που διοργάνωσε για μία ακόμη χρονιά ο Παναιγιναϊκός. Στο τουρνουά συμμετείχαν 31 ομάδες, εκ των οποίων οι 22 ήταν ομάδες των αγοριών και των ανδρών, 4 ήταν οι ομάδες των κοριτσιών και 5 οι ομάδες των μικρών ηλικιών.
Εκ μέρους του Δ.Σ. του Παναιγιναϊκού ο κύριος Φίλιππος Τζίτζης χαρακτήρισε το 3on3 ως μία "γιορτή του μπάσκετ για την Αίγινα", ευχαρίστησε όλες τις ομάδες που συμμετείχαν, τους χορηγούς και όσους βοήθησαν ώστε να πραγματοποιηθεί για μία ακόμη χρονιά.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: