Οι συμμετοχές αναμένεται να ξεπεράσουν τις τριακόσιες και στόχος της ομάδος είναι να περάσουν όλοι οι αθλητές στο χρυσό στόλο και να διεκδικήσουν το καλύτερο, καθώς λόγω οικονομικών δυσκολιών η αποστολή δεν θα έχει συνοδό σκάφος.
Αναχώρησε η ομάδα του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Laser 4.7 στην Ολλανδία.
Οι συμμετοχές αναμένεται να ξεπεράσουν τις τριακόσιες και στόχος της ομάδος είναι να περάσουν όλοι οι αθλητές στο χρυσό στόλο και να διεκδικήσουν το καλύτερο, καθώς λόγω οικονομικών δυσκολιών η αποστολή δεν θα έχει συνοδό σκάφος.