Σας γνωρίζουμε ότι μετά την παράταση των απεργιακών κινητοποιήσεων των πληρωμάτων των πλοίων μέχρι και την Παρασκευή 21-10-2011 το πρωί, είμαστε αναγκασμένοι να αναβάλλουμε τον διασυλλογικό αγώνα μας "ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ" που είχε προγραμματισθεί για τις 22-23/10/2011. Η νεότερη ημερομηνία θα ανακοινωθεί εγκαίρως, αφού ληφθούν υπόψη οι τρέχουσες εξελίξεις και το λοιπό αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΙΟ. Ευχαριστούμε.
Αναβάλλεται ο διήμερος διασυλλογικός αγώνας "Ιωάννης Καποδίστριας" από το Ναυτικό Όμιλο Αίγινας.
Σας γνωρίζουμε ότι μετά την παράταση των απεργιακών κινητοποιήσεων των πληρωμάτων των πλοίων μέχρι και την Παρασκευή 21-10-2011 το πρωί, είμαστε αναγκασμένοι να αναβάλλουμε τον διασυλλογικό αγώνα μας "ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ" που είχε προγραμματισθεί για τις 22-23/10/2011. Η νεότερη ημερομηνία θα ανακοινωθεί εγκαίρως, αφού ληφθούν υπόψη οι τρέχουσες εξελίξεις και το λοιπό αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΙΟ. Ευχαριστούμε.