Τις απονομές των διπλωμάτων έκαναν οι πρόεδρος του Ομίλου κυρία Βίκυ Κοτσάκη, τα μέλη του Δ.Σ. κύριοι: Γκαρής, Στάθη, Κοντοβράκης και Γιώτης, ενώ δεν έλειψαν και οι "χρυσές" παρουσίες, καθώς απονομές έκανε και η πρωταθλήτρια Ελλάδος 2012 Βέρα Καλαντζή, όπως και άλλοι έμπειροι και διακριθέντες αθλητές του ομίλου.
Απονομές στην καλοκαιρινή ακαδημία ιστιοπλοΐας του ΝΟΑ. .
Τις απονομές των διπλωμάτων έκαναν οι πρόεδρος του Ομίλου κυρία Βίκυ Κοτσάκη, τα μέλη του Δ.Σ. κύριοι: Γκαρής, Στάθη, Κοντοβράκης και Γιώτης, ενώ δεν έλειψαν και οι "χρυσές" παρουσίες, καθώς απονομές έκανε και η πρωταθλήτρια Ελλάδος 2012 Βέρα Καλαντζή, όπως και άλλοι έμπειροι και διακριθέντες αθλητές του ομίλου.