Ανανεωμένος και με πολλά σχέδια για τη νέα αθλητική και αγωνιστική χρονιά, ξεκίνησαν σήμερα μετά τις σύντομες καλοκαιρινές διακοπές ο Ο.Α.Κ. Αίγινας. Το ξεκίνημα έγινε σήμερα το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο Αίγινας με τον καθιερωμένο αγιασμό και με ανακοινώσεις για διάφορα θέματα που αφορούν τους αθλητές και τους γονείς τους.
Τους γονείς και τους αθλητές καλωσόρισε η πρόεδρος του Δ.Σ. του Ο.ΑΚ.Α. κυρία Μάγδα Μαρίνη, ενώ ο προπονητής Βασίλης Ζαμπέλης ανακοίνωσε τις πρώτες δραστηριότητες του συλλόγου για την προσεχή περίοδο.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: