Στις εγκαταστάσεις του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας πραγματοποιήθηκαν χθες οι αρχαιρεσίες για την την ανάδειξη των μελών του νέου διοικητικού συμβουλίου και της εξελεγκτικής επιτροπής. Συνολικά ψήφισαν 82 μέλη του ομίλου. Πιο συγκεκριμένα τα μέλη μπορούσαν για το Δ.Σ. να ψηφίσουν από 1 έως 9 σταυρούς, ενώ για την εξελεγκτική επιτροπή από 1 έως 3 σταυρούς.
Για το νέο διοικητικό συμβούλιο του ομίλου έλαβαν:
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: