Εκδήλωση της Κ.Ο. Αίγινας του ΚΚΕ στον Πύργο Μαρκέλλου για τα 70 χρόνια από την αντιφασιστική νίκη των λαών.
![](/images/xoves/efdominta-xronia--kke-00.jpg)
Πολιτική εκδήλωση για τη συμπλήρωση 70 χρόνων από την Αντιφασιστική Νίκη των Λαών, 1945 - 2015, διοργάνωσε σήμερα το απόγευμα στο προαύλιο χώρο στον Πύργο Μαρκέλλου η Κ.Ο. ΚΚΕ Αίγινας.
Η εκδήλωση περιελάμβανε ομιλία, έκθεση φωτογραφικού υλικού, καθώς και προβολή video. Κεντρικός ομιλητής ο Παύλος Σιόντορος από την τομεακή επιτροπή του Πειραιά.