Με ευχές και αισιοδοξία για τη νέα χρονιά, υποδέχθηκαν τα μέλη του Σύλλογου Προόδου και Αλληλεγγύης Αγίων, Σουβάλας και Βαθέος τους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά του για την εκδήλωση της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Την εκδήλωση χαιρέτησε εκ μέρους του διοικητικού συμβουλίου ο πρόεδρος κύριος Παναγιώτης Χελιώτης.
Ακολουθήστε το Aegina Portal στο Google News
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: