Το φλουρί κέρδισε η νεαρά αθλήτρια του συλλόγου μας Αθανασία Τζώνη που αντιστοιχούσε σε δωροεπιταγή των 50 ευρώ για το κατάστημα αθλητικών ειδών admiral.
Η πίτα ήταν προσφορά του φούρνου ζαχαροπλαστείου "Ο ΦΩΤΗΣ".
Η κα Αρβανίτη παρακολούθησε την προπόνηση που προηγήθηκε της εκδήλωσης ενώ αμέσως μετά συνομίλησε με τις νεαρές αθλήτριες του συλλόγου μας και βγήκε φωτογραφίες μαζί τους.
Η διοίκηση παρέθεσε γεύμα στην κα Αρβανίτη στο εστιατόριο του κου Δρακουλάκη Κρητών γεύσεις.