Στην Αγία Μαρίνα, στο εστιατόριο "Κυριακάκης" έγινε ο αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Γυναικών Αίγινας "Η Αφαία", το Σάββατο το βράδυ. Τα μέλη του συλλόγου συγκεντρώθηκαν για να ανταλλάξουν ευχές για τις ημέρες των αποκριών και να περάσουν μερικές ευχάριστες στιγμές ανάμεσα σε φίλους. Το αποκριάτικο βράδυ περιελάμβανε πολύ καλή μουσική και φαγητό, μέσα στο ευδιάθετο κλίμα που φρόντισαν να δημιουργήσουν οι κυρίες του συλλόγου.
Ο αποκριάτικος χορός επιφύλαξε αρκετές ευχάριστες εκπλήξεις μέσα από μία μεγάλη λαχειοφόρο αγορά με πολλά και πλούσια δώρα. Η πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών "Η Αφαία" κυρία Βάντα Βάρτζελη, ευχήθηκε σε όλους καλές απόκριες και ευχαρίστησε όλα τα μέλη του συλλόγου που βοήθησαν ώστε να πραγματοποιηθεί ο αποκριάτικος χορός και η λαχειοφόρος αγορά.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: