Πολύ μεγάλη επιτυχία σημείωσε ο αποκριάτικος χορός του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας, που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο το βράδυ στο εστιατόριο "Ο Μάνιτας στο Κύμα" στην περιοχή του Φάρου. Οι φίλοι του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα της διοίκησης του ομίλου, δημιουργώντας με την παρουσία του το αδιαχώρητο, αλλά και μια φιλική, εορταστική διάθεση, με καλό φαγητό και μουσική που κράτησε μέχρι αργά. Η διοίκηση και τα μέλη του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας έχουν κάθε λόγο να το γιορτάζουν, καθώς τα αποτελέσματα στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις είναι κάτι παραπάνω από ικανοποιητικά.
Η πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου κυρία Βίκυ Κοτσάκη, θέλησε με την ευκαιρία να εκφράσει τις ευχές της για τις απόκριες και να ευχαριστήσει τους φίλους του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας που ανταποκρίθηκαν με ενθουσιασμό και σε αυτό το κάλεσμα του ομίλου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: