Με τη συμμετοχή 130 μελών του πραγματοποιήθηκε χθες το πρωί η εκλογική διαδικασία, που αφορούσε την εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου για για την Ένωση Εργατοϋπαλλήλων του Δήμου Αίγινας. Οι εκλογές έγιναν στο κτίριο του Κέντρου Εξυπηρέτησης Πολιτών στην πλατεία Εθνεγερσίας και ολοκληρώθηκαν χωρίς προβλήματα. Τα αποτελέσματα της εκλογικής διαδικασίας είναι τα ακόλουθα:
Δημήτρης Κομματάς 90
Νίκος Βλαστός 80
Νικος Χατσηπέρη 56
Δημήτρης μαργαρώνης 47
Αποστόλης ζαραβέλας 33
Στέλιιος Πρέσης 32
Ως εκπρόσωπος της Ομοσπονδίας ορίστηκε ο κύριος Πανταζής. Τις επόμενες ημέρες θα πραγματοποιηθεί η συνεδρίαση για να συσταθεί σε Σώμα το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Εργατοϋπαλλήλων του Δήμου Αίγινας
Ακολουθήστε το Aegina Portal στο Google News
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: