Το Φωτογραφικό Εργαστήρι του Μορφωτικού Συλλόγου Αίγινας "ο Καποδίστριας" είχε και αυτό τον μήνα δύο επιτυχίες στον πανελλήνιο διαδικτυακό διαγωνισμό "Photosunday". Συγκεκριμένα η φωτογραφία της κ. Βιβής Κορφιάτη είναι η επιλογή του κριτή και η φωτογραφία της κ. Klea Sina η επιλογή του κοινού.
Το θέμα ήταν: "Η Ομορφιά της Ζωής" και το πρότεινε αυτή φορά ο δάσκαλος φωτογραφίας κ. Άρης Παύλου. Θερμά συγχαρητήρια.
![](https://www.aeginaportal.gr/images/xoves6/ms-image2.jpg)
![](https://www.aeginaportal.gr/images/xoves6/ms-image1.jpg)