Με τίτλο "Οδοιπορικό της Μεγάλης Εβδομάδος με ακούσματα από την πλούσια υμνολογία της", πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο αρχονταρίκι του ναού των Αιγινητών Αγίων στο Λιβάδι, ένα οδοιπορικό στη Μεγάλη Εβδομάδα. Ο εφημέριος του ναού πατέρας Κωνσταντίνος Σελλάς, μίλησε τους πιστούς για το βαθύτερο νόημα των ημερών του Πάσχα.
Τους ύμνους της Μεγάλης Εβδομάδας έψαλε ο ιεροψάλτης κύριος Πανταζής.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: