Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου και μετά το πέρας της Θείας Λειτουργίας στο Μητροπολιτικό Ναό Αίγινας ξεκίνησε η δοξολογία, στην οποία συμμετείχαν όπως κάθε χρονιά η σημαιοφόροι και οι εκπαιδευτικοί των σχολείων του νησιού, καθώς και εκπρόσωποι φορέων και αθλητικών σωματείων.
Τη δοξολογία παρακολούθησαν ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Δημήτρης Μούρτζης, επίσης μέλη της διοίκησης του Δήμου Αίγινας και της Δημοτικής Αρχής, διοικητές και εκπρόσωποι των σωμάτων ασφαλείας και υπηρεσιών του νησιού.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: