Στο Μητροπολιτικό Ναό πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί η Θεία Λειτουργά και η Δοξολογία για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου στην Αίγινα. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στη δοξολογία συμμετείχαν οι σημαιοφόροι και εκπαιδευτικοί των σχολείων του νησιού, καθώς και οι εκπρόσωποι φορέων και αθλητικών σωματείων.
Τη δοξολογία για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου στην Αίγινα παρακολούθησαν ο Δήμαρχος του νησιού κύριος Δημήτρης Μούρτζης, μέλη της διοίκησης του Δήμου Αίγινας και της Δημοτικής Αρχής, οι διοικητές και οι εκπρόσωποι των σωμάτων ασφαλείας, συλλόγων και δημόσιων υπηρεσιών του νησιού.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: