Με μία ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα ομιλία, που είχε θέμα: "Πως δημιουργώ καλή επικοινωνία με το παιδί μου", ολοκληρώθηκε γι' αυτή τη χρονιά, ο 5ος κύκλος ομιλιών Γονεϊκής Επιμόρφωσης, Ομιλίτρια, σε αυτή την τελευταία συνάντηση του κύκλου, ήταν η κυρία Κική Τζωρτζακάκη- Λυμπεροπούλου.
Η συγγραφέας και εκπαιδευτικός κυρία Τζωρτζακάκη-Λυμπεροπούλου, γνώριμη στο κοινό του κύκλου της Αίγινας, κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον των γονέων που παρακολούθησαν την εισήγηση, μετά το τέλος της οποίας ακολούθησαν ερωτήσεις και συζήτηση.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: