Με μία συναυλία της φιλαρμονικής του Μουσικού Συλλόγου Αίγινας ΜΟΥΣΑ, πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ η γιορτή για την αποφοίτηση των μαθητών της Γ' Λυκείου, στο Γενικό Λύκειο Αίγινας. Μία υπέροχη βραδιά γεμάτη από συγκινησιακή φόρτιση των μαθητικών χρόνων που έφυγαν, των προσώπων, των συμμαθητών και των καθηγητών που αποχωρίζονται.
Η όμορφη βραδιά περιελάμβανε επίσης ομιλίες από το Σύλλογο Γονέων και παρουσίαση από τους μαθητές. Την εκδήλωση χαιρέτησε ο πρόεδρος της Επιτροπής Παιδείας κύριος Νίκος Οικονόμου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: