![](/images/xoves3/DSC_0002dedes.jpg)
Τις δυνατότητες που προσφέρει στους οφειλέτες του δήμου η ρύθμιση των 100 δόσεων, παρουσίασε σήμερα ο αντιδήμαρχος κύριος Βαγγέλης Δέδες μιλώντας στο Aegina Portal. Η δυνατότητα υπαγωγής στη συγκεκριμένη ρύθμιση είναι μέχρι 30 Νοεμβρίου.
Η προσέλευση των οφειλετών είναι μικρή. Ο κύριος Δέδες εξήγησε για ποιους λόγους οι οφειλέτες πρέπει να την χρησιμοποιήσουν διαβάζοντας και αναλύοντας το συγκεκριμένο ΦΕΚ.