Δύο οι συνδυασμοί για τις εκλογές της Επαγγελματικής Ένωσης Αίγινας την Κυριακή.


Σύμφωνα με Δελτίο Τύπου που εξέδωσε το βράδυ της Παρασκευής η Επαγγελματική Ένωση Αίγινας οι συνδυασμοί που θα λάβουν μέρος στις εκλογές της Κυριακής είναι δύο. Το Δελτίο Τύπου αναφέρει τα ακόλουθα: Στην συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Επαγγελματιών, Βιοτεχνών και Εμπόρων Αίγινας που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 29 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 21:00  στα γραφεία της Ένωσης, κατατέθηκαν οι υποψηφιότητες των συνδυασμών που θα λάβουν μέρος στις αρχαιρεσίες της Ένωσης. Οι συνδυασμοί είναι δύο :

*  "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ"
*  "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ –ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ-ΕΜΠΟΡΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ"

Συνδυασμός  
"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ"


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΡΕΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ του ΧΡΥΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΜΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΟΚΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΑΣΧΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΟΓΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΚΑΡΝΕΡ ΝΤΕΒΙΝΤ του ΕΡΙΚ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΓΚΑΡΝΕΡ ΝΤΕΙΒΙΝΤ του ΕΡΙΚ
ΚΑΤΣΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΡΕΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ του ΧΡΥΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΜΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΟΚΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΑΣΧΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΟΓΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


 Συνδυασμός
"ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ – ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ"


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ( Καντηλιέρος )
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΠΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ( Ξυλουργός )
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ( Περίπτερο )


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ( Καντηλιέρος )
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ( Ξυλουργός )
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ( Περίπτερο )

H εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ένωσης, οδός Αιακού 9, στην Αίγινα την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019. Θα ξεκινήσει στις 11:30 το πρωί και θα ολοκληρωθεί στις στις 19:00 το απόγευμα, αναφέρει το Δελτίο Τύπου.