Την Παρασκευή 1 και το Σάββατο 2 Μαρτίου ο Δήμος Αίγινας σε συνεργασία με το Δρακοπούλειο Κέντρο Αιμοδοσίας διοργανώνει για 41η Εθελοντική Αιμοδοσία στο 1ο Δημοτικό Σχολείο. Στο πλαίσιο της προσπάθειας ώστε να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερες μονάδες αίματος, καθώς οι ανάγκες μεγαλώνουν καθημερινά, ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Σάκης Σακκιώτης, με σημερινές δηλώσεις του, ζήτησε από τους κατοίκους του νησιού να συμμετάσχουν σε αυτή την προσπάθεια, κάνοντας ένα δώρο ζωής.
Η αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1 Μαρτίου στις 12:00 -16:00 μ.μ και το Σάββατο 2 Μαρτίου στις 8:30π.μ-13:00 μ.μ.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: