Με μία μεγάλη συλλογή από χειροποίητα προϊόντα και δεκάδες προτάσεις για τα δώρα του Πάσχα, ξεκίνησε να λειτουργεί χθες το καθιερωμένο πασχαλινό bazaar του Συλλόγου Γυναικών Αίγινας. Το bazaar γίνεται όπως κάθε χρόνο στην αίθουσα του συλλόγου, πίσω από το Λαογραφικό Μουσείο.
Στο bazaar, που θα διαρκέσει μέχρι την Κυριακή, τα μέλη του συλλόγου παρουσιάζουν μία μεγάλη σειρά από πασχαλινά δώρα και λαμπάδες, χειροποίητα χρηστικά αντικείμενα, σπιτικά γλυκά, παραδοσιακά γλυκίσματα, αξεσουάρ, κοσμήματα και δεκάδες άλλα είδη, όλα φτιαγμένα με μεράκι, γούστο και πολύ καλές τιμές!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: