Έτσι αύριο Τρίτη θα παραμείνουν κλειστές όλες οι υπηρεσίες του Δήμου, ενώ την Τετάρτη θα λειτουργήσει μόνο η Υπηρεσία Καθαριότητας και η Υπηρεσία Ύδρευσης.
Κλειστές όλες οι υπηρεσίες του Δήμου Αίγινας αύριο Τρίτη. Θα υπολειτουργούν την Τετάρτη.
Έτσι αύριο Τρίτη θα παραμείνουν κλειστές όλες οι υπηρεσίες του Δήμου, ενώ την Τετάρτη θα λειτουργήσει μόνο η Υπηρεσία Καθαριότητας και η Υπηρεσία Ύδρευσης.