Διαστάσεις φαίνεται να προσλαμβάνει το πρόβλημα της αποκομιδής των απορριμάτων στο Νοσοκομείο Αίγινας "Ο Άγιος Διονύσιος". Τα απορρίμματα που έχουν συγκεντρωθεί στην πίσω πλευρά του νοσοκομείου, δημιουργούν μία εικόνα ιδιαίτερα αρνητική, εικόνα που δεν ταιριάζει καθόλου με τις συνθήκες, που θα έπρεπε να επικρατούν με την αποκομιδή των απορριμάτων σε μία νοσοκομειακή μονάδα.
Η αποκομιδή θα έπρεπε να γίνεται σε καθημερινή βάση. Εκτός από την αρνητική εικόνα, η δυσοσμία γίνεται αισθητή σε κάποιον που αποφασίσει να πλησιάσει τη στοίβα με τα απορρίμματα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: