Μία σημαντική βλάβη παρουσιάστηκε σήμερα αργά το απόγευμα στο δίκτυο υδροδότησης στο κέντρο της Αίγινας. Η βλάβη βρίσκεται σε σημείο στην περιοχή της πίσω πλευράς του Μητροπολιτικού ναού και από αυτήν οι γύρω δρόμοι έγιναν αδιάβατοι από τις μεγάλες ποσότητες νερού που κατέκλυσαν το οδόστρωμα.
Σε επικοινωνία με τον αρμόδιο αντιδήμαρχο κύριο Παναγιώτη Μαρμαρινό είπε ότι πρόκειται για βλάβη σε σημείο που είχε παρουσιαστεί λίγους μήνες πριν. Από αυτή θα επηρεαστούν υδρολήπτες στην γύρω περιοχή. Η βλάβη θα διορθωθεί αύριο το πρωί.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: