Για μία ακόμη χρονιά τα μέλη του Συλλόγου Γυναικών Αίγινας, μας υποδέχονται στην αίθουσα του συλλόγου για το καθιερωμένο πασχαλινό bazaar με πολλά επιλεγμένα είδη που έχουν επιμεληθεί και δημιουργήσει τα μέλη του συλλόγου. Γλυκά, πασχαλινά είδη δώρων, διάφορα χειροποίητα χρηστικά αντικείμενα, πασχαλινές λαμπάδες και πολλά ακόμη, περιμένουν τους φίλους του συλλόγου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: