Βλάβη εκδηλώθηκε πριν από λίγο σε αγωγό υδροδότησης στην περιοχή του 1ου Δημοτικού Σχολείου. Στο σημείο που εντοπίστηκε η βλάβη βρίσκεται συνεργείο της Υπηρεσίας Ύδρευσης το οποίο εργάζεται για την αποκατάστασή της. Λόγω των εργασιών έχει διακοπεί η υδροδότηση γεγονός το οποίο θα επηρεάσει αρκετές περιοχές.
Ο αρμόδιος αντιδήμαρχος κύριος Παναγιώτης Μαρμαρινός είπε ότι η βλάβη αναμένεται να αποκατασταθεί σε 2 περίπου ώρες. Από τη βλάβη θα επηρεαστούν περιοχές όπως τα Βροχεία και ο Μαραθώνας.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: