Μετά το τρισάγιο και την εκφώνηση του πανηγυρικού λόγου της ημέρας, ακολούθησε η τελετή της κατάθεσης στεφάνων, από τη Δημοτική Αρχή, τις τοπικές κομματικές οργανώσεις, φορείς και συλλόγους του νησιού, τα σχολεία και τα αθλητικά σωματεία της Αίγινας.
Η τελετή ολοκληρώθηκε με τη φιλαρμονική του Μουσικού Συλλόγου Αίγινας - ΜΟΥΣΑ να παιανίζει τον Εθνικό Ύμνο.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: