Ο ηλιόλουστος καιρός σήμερα στην Αίγινα, βοήθησε στην επίλυση αρκετών προβλημάτων που είχαν δημιουργηθεί από τη βροχόπτωση των προηγούμενων ημερών. Ένα από αυτά ήταν η απομάκρυνση της επικίνδυνης λάσπης στο δρόμο έξω το ΕΠΑΛ.
Εκτός από την πλευρά του δρόμου, το προαύλιο του ΕΠΑΛ δείχνει να επανέρχεται σταδιακά στην προηγούμενη κατάστασή του, ενώ το προπονητήριο της ομάδας volley του Σαρωνικού λειτουργεί κανονικά και χωρίς προβλήματα, καθώς χθες το βράδυ η ομάδα προπονήθηκε εκεί.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: