Παρά τη χαμηλή θερμοκρασία και την έντονη αίσθηση του ψύχους, η πλατεία της Αγίας Μαρίνας φιλοξένησε για λίγες ώρες τη χριστουγεννιάτικη γιορτή για παιδιά, που διοργάνωσε η Δημοτική Κοινότητα Μεσαγρού. Η μουσική, το face painting και ο άι Βασίλης με την κατακόκκινη στολή του, χάρισαν στους γονείς και τα παιδιά της περιοχής μερικές στιγμές χαράς.
Την εκδήλωση προλόγισε ο πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Μεσαγρού κύριος Μανώλης Λεούσης, που ευχαρίστησε τους χορηγούς της γιορτής και όλους όσους βοήθησαν για την πραγματοποίησή της. Καλή χρονιά!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: