Ο υποψήφιος βουλευτής της Ν.Δ. στην εκλογική περιφέρεια Α' Πειραιά και Νήσων κ. Κώστας Κατσαφάδος μίλησε σήμερα στην αίθουσα εκδηλώσεων του ξενοδοχείου Δανάη. Η προεκλογική εκδήλωση ξεκίνησε με το χαιρετισμό από τον γραμματέα της Τ.Ο. Αίγινας της Ν.Δ. κύριο Νίκο Οικονόμου.
Την προεκλογική ομιλία χαιρέτησε επίσης ο πρόεδρος της Τ.Ο. Αίγινας της Ν.Δ. κύριος Στέλιος Αποσπόρης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: